Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
