Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Details
nn: Detaljar

en: Authored on
nn: Skrive

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nn: Det datamaskinlesbare namnet er i bruk frå før. Det må vera unikt.
