Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ
