Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Types
ro: Tipuri

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Continue
ro: Continuare

en: Options
ro: Opţiuni

en: All
ro: Toate

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Authored by
ro: Autor

en: Details
ro: Detalii

en: Amount
ro: Suma

en: Operation
ro: Operație

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Balance
ro: Sold

en: Execute
ro: Execută

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Created by
ro: Creat de

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ro: Numele lizibil mașină nu este valid. Introduceți un nume diferit de %invalid.

en: Bundle ID
ro: ID bundle

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume lizibil de mașină unic care conține litere, numere și liniuțe jos.

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat
