Transaction (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Transactions
gl: Transaccións

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Types
gl: Tipos

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: n/a
gl: n/d

en: Continue
gl: Continuar

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Authored by
gl: Creado por

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Operation
gl: Operación

en: Authored on
gl: Creado en

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Balance
gl: Saldo

en: Execute
gl: Executar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Properties
gl: Propiedades

en: Created by
gl: Creado por

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
gl: O nome de sistema xa está en uso. Debe ser único

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.
