Transaction (8.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල
