Transaction (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Types
ug: تىپلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Balance
ug: بالانس
