Transaction (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Types
be: Тыпы

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: Continue
be: Працягнуць

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Details
be: Падрабязна

en: Operation
be: Аперацыя

en: Authored on
be: Дата:

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Workflow
be: Плын працы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
be: Гэтае машыначытаемае імя ўжо выкарыстоўваецца. Выкарыстайце ўнікальнае.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.
