Transaction (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Types
bs: Tipovi

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Continue
bs: Nastavi

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Authored by
bs: Napisao

en: Details
bs: Detalji

en: Authored on
bs: Napisano

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
