Transaction (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Transactions
et: Tehingud

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Types
et: Tüübid

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: n/a
et: puudub

en: Continue
et: Jätka

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Log message
et: Logiteade

en: Authored by
et: Autor

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Kogus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Workflow
et: Töövoog

en: Transaction
et: Tehing

en: Balance
et: Bilanss

en: Execute
et: Rakenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Properties
et: Omadused

en: Bundles
et: Kogumid

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Delete transaction
et: Tehingu kustutamine

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.

en: Result message
et: Tulemuse sõnum

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: - Create -
et: - Loo -
