Transaction (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Types
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Log message
jv: Pesen log

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Details
jv: Lengkapé

en: Operation
jv: Operasi

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
jv: Jeneng kewaca-mesin uwis ānā sing nganggo. Jeneng iki kudu unik.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
