Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Types
az: Tiplər

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: Continue
az: Davam et

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Details
az: Detallar

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Workflow
az: İş axını

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Bundles
az: Paketlər

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
