Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
my: ဒေါင်အလိုက် Tab
