Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Types
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Authored by
ne: लेखक

en: Details
ne: विस्तृत

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Machine name
ne: मशीन नाम
