Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Transactions
sk: Transakcie

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Types
sk: Typy

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: n/a
sk: nie je

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Authored by
sk: Autor

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Operation
sk: Operácia

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Balance
sk: Zostatok

en: Execute
sk: Spustiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: transactions
sk: transakcie

en: transaction
sk: transakcia

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sk: Tento strojovo čitateľný názov sa už používa. Musí byť jedinečný.

en: Result message
sk: Správa o výsledku

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity

en: The user ID of the author.
sk: Používateľské meno autora.
