Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Types
sl: Tipi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: n/a
sl: n/d

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Authored by
sl: Avtor

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Machine name
sl: Strojno ime
