Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Transactions
ur: لین دین

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Types
ur: اقسام

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Details
ur: تفصیلات

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Undefined
ur: غیر واضح
