Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Types
cy: Mathau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Continue
cy: Parhau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Log message
cy: Neges log

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Details
cy: Manylion

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Properties
cy: Priodweddau
