Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout
