Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
