Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: Save
az: Saxla

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: State
az: Dövlət

en: Workflow
az: İş axını

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Transitions
az: Keçidlər

en: State label
az: Dövlət etiketi
