Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Log message
fr: Message de journal

en: State
fr: État

en: Workflow
fr: Processus

en: Transaction workflow
fr: Processus de transaction

en: Form mode
fr: Mode de saisie

en: Submit button label
fr: Étiquette du bouton de soumission

en: State label
fr: Étiquette de l'état
