Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Save
gl: Gardar

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: State
gl: Estado

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo
