Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Save
lv: Saglabāt

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: State
lv: Stāvoklis

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Form mode
lv: Formas režīms
