Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Save
ru: Сохранить

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: State
ru: Состояние

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Transaction workflow
ru: Документооборот операции

en: Form mode
ru: Режим формы

en: Transitions
ru: Переходы

en: Submit button label
ru: Надпись кнопки отправки

en: State label
ru: Заголовок состояния
