Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Save
sk: Uložiť

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: State
sk: Stav

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Form mode
sk: Režim formulára
