Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Save
sv: Spara

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: State
sv: Läge

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Transitions
sv: Övergångar

en: Submit button label
sv: Etikett för knappen skicka

en: State label
sv: Etikett för läge
