Transbank (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: N/A
ar: غير موجود

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
