Transbank (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: N/A
ast: N/D
