Transbank (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: N/A
be: Не даступна

en: Machine name
be: Машынная назва
