Transbank (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: N/A
et: Puudub

en: Environment
et: Keskkond

en: Service
et: Teenus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card number
et: Kaardi number
