Transbank (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Environment
fr: Environnement

en: Add service
fr: Ajouter un service

en: Machine name
fr: Nom système

en: Response code
fr: Code réponse

en: Card type
fr: Type de carte

en: Card number
fr: Numéro de carte

en: The credit card type.
fr: Le type de carte de paiement.

en: The last few digits of the credit card number
fr: Le cryptogramme visuel de la carte de paiement.

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
fr: Nous avons rencontré une erreur inattendue lors du traitement de votre méthode de paiement. Veuillez essayer à nouveau plus tard.
