Transbank (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: N/A
hi: एन / ए

en: Machine name
hi: मशीन नाम
