Transbank (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: N/A
hu: Nincs adat

en: service
hu: szolgáltatás

en: Production
hu: Termelés

en: Environment
hu: Környezet

en: Add service
hu: Szolgáltatás hozzáadása

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: services
hu: szolgáltatások

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Response code
hu: Válaszkód

en: Card type
hu: Kártyatípus

en: Card number
hu: Kartyaszám
