Transbank (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: N/A
it: N/D

en: Production
it: Produzione

en: Service
it: Servizio

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Card type
it: Tipo carta

en: Card number
it: Numero carta
