Transbank (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Production
ja: 運用中

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Response code
ja: レスポンスコード

en: Card type
ja: カードタイプ

en: Card number
ja: カード番号
