Transbank (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
