Transbank (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ
