Transbank (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: N/A
lv: N/P

en: Production
lv: Darba

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card number
lv: Kartes numurs
