Transbank (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: service
mr: सेवा
