Transbank (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: services
oc: servicis

en: Services
oc: Servicis

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Response code
oc: Còde responsa
