Transbank (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: N/A
ro: N/D

en: Production
ro: Producţie

en: services
ro: servicii

en: Services
ro: Servicii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Card type
ro: Tip de card

en: Card number
ro: Număr card

en: The credit card type.
ro: Tipul cardului de credit.

en: The last few digits of the credit card number
ro: Ultimele cifre ale numărului cardului de credit

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
ro: Am întâmpinat o eroare neașteptată în procesarea metodei dumneavoastră de plată. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
