Transbank (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Production
sk: Produkcia

en: Environment
sk: Prostredie

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: The credit card type.
sk: Typ karty.

en: The last few digits of the credit card number
sk: Niekoľko posledných číslic čísla karty

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
sk: Pri spracovaní vášho platobného metódy sme narazili na neočakávanú chybu. Skúste to prosím neskôr.
