Transbank (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Production
sv: Produktion

en: Environment
sv: Miljö

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Card type
sv: Korttyp

en: Card number
sv: Kortnummer
