Transbank (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: N/A
ta: இல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
