Transbank (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: N/A
uk: Н/Д

en: Production
uk: Експлуатація

en: Environment
uk: Середовище

en: Add service
uk: Додати сервіс

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: services
uk: Сервіси:

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Try again
uk: Спробувати ще раз

en: The credit card type.
uk: Тип кредитної картки.

en: The last few digits of the credit card number
uk: Останні кілька цифр номера кредитної картки

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
uk: Під час обробки вашого способу оплати сталася помилка.. Будь ласка спробуйте пізніше.
