Transbank (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Environment
vi: Môi trường

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Card type
vi: Loại thẻ

en: Card number
vi: Số thẻ
