Transbank (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: N/A
az: Yox

en: Machine name
az: Maşın adı
