Transbank (2.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
