Transbank (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: N/A
ca: No aplica

en: Environment
ca: Entorn

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card number
ca: Número de targeta
